اسپری ضد آب نانو | ضد آب کفش | ضد آب کیف | ضد آب لباس

نانو آنتی باکتریال پارچه
دی ۳, ۱۳۹۴
نانو رنگ چوب
دی ۳, ۱۳۹۴

اسپری ضد آب کننده نانو کیف ، کفش و لباس:

نانو محلول آبگریز و ضد آب و لک کیف و کفش

مقدمه:

کفش‌ها را می‌توان به روش‌های مختلفی دسته‌بندی کرد. برای نمونه، از نظر ظاهر و نحوه محکم شدن کفش در پا می‌توان کفش‌ها را به انواع بندی، سگک دار و بی بند تقسیم کرد. همچنین جنس کفش می‌تواند از چرم یا مواد دیگر باشد و به همین روی، می‌توان کفش‌های چرمی، پلاستیکی، کتانی، چوبی  و مانند آن را متمایز کرد. با توجه به توضیحات گفته شده انتخاب محلولی که بتواند بر روی کلیه کفش های پوشش ایجاد کند امری مهم در پروژه می باشد.

نانو محلول آبگریز و ضد آب و لک کیف و کفش چیست ؟

اسپری ضد آب نانوبه صورت محلول کلوئیدی از اکسید تیتانیوم می باشد که پس از حذف حلال ذرات نانومتری بر روی سطح و بین مولکول­های سطحی بطور یکنواخت توزیع می گردند. سطح حاصل به شدت آب­گریز ( هیدروفوبیک ) بوده و از تر شدن و یا نفوذ آب در سطح جلوگیری می کند. بنابر این سطح تمیز باقی مانده و هرگز آب و گل و لای به خورد کیف و کفش نخواهند رفت.

با توجه به توضیحات بالا و توضیحات ارائه شده در ” نانو آبگریز و ضد آب و لک پارچه ” ( کلیک کنید)

پیشنهاد ما به شما:

شما می توانید با اسپری ضد آب محلول بر روی انواع کیف و کفش؛ پس از استفاده هیچگونه مایع خارجی و حتی چربی به بافت کفش نفوذ نمی کند و لایه ای مقاوم درمقابل گل ولای ،گردوغبار ،روغن ،لکه ،رطوبت، قهوه، سس گوجه فرنگی، روغن، شربت، تمامی مایعات سرد وگرم و.. بر روی سطح ایجاد می شود و برای تمیز کردن کفش تنها کافیست با یک پارچه مرطوب آلودگی های که در تمام طول فعالیت های روزانه  بر روی کفش ایجاد شده را به آسانی برداشته و آن را دوباره به حالت اولیه خود برگردانید. این محصول کاملا انتی باکتریال و با پوست سازگار می باشد.

توجه !

اسپری ضد آب در بازار به دلیل استفاده از ذرات در ابعاد درشت تر ( برای سود بیشتر ) بعد از خشک شدن محلول لکه های سفیدی بر روی کیف و کفش برجای می گذارند و خاصیت آبگریز و ضد آب و لک کیف و کفش با شست و شو از بین می روند. اما ما در طراحی این محصول در مقیاس نانو متریک کار کرده ایم و قابل شست و شو می باشد و برای مصرف کنندگان خانگی و صنعتی کاملا اقتصادی می باشد.

error: Content is protected !!