ضد آب و لک کامپوزیت
دی ۳, ۱۳۹۴
حلال رنگ نانو
دی ۳, ۱۳۹۴

مقدمه:

استیل ، از مصالح پر کاربرد معماری هستند که ضعف آشکاری برای استفاده در سطوح داخلی ساختمان دارند. سطوحیکه معمولاً در دسترس افرادند، به آسانی لمس می‌شوند. فولاد و شیشه جلا داده شده اغلب آماج حملات نوک انگشتان افراد هستند و به طور مداوم توسطانگشتان دست لمس می‌شوند. جلوهٔ تمیزی و شفافی این سطوح، که اغلب از نظر زیبایی یا بهداشتی مهم است، در پس آثار متعدد انگشتان محو می‌شود. فناوری نانو برای این مشکل هم راه حلی دارد. با استفاده از نانو پوشش محافظ استیل ضد اثر انگشت، می‌توان نشانه‌های لمس انگشتان بر روی سطوح را از نظر محو کرد.

نانو پوشش محافظ استیل چیست؟ 

شما میتوانید با اسپری کردن محلول نانو محافظ استیل هرنوع خاصیتی که مده نظر پروژه می باشد به سطح بدهید.از جمله خواص محبوب در این پوشش ها می توان به ضد اثر انگشت کردن استیل اشاره کرد که ناشی از چربی انگشتان دست می باشد.

با بهره‌گیری از نانو پوشش محافظ استیل ضد اثر انگشت، آثار بر جای مانده از انگشتان، هنوز هم بر روی سطح وجود دارند، اما به لطف فناوری نانو، نا محسوس می‌شوند. این پوشش‌ها کاری مشابه اثر انگشت انجام داده و تنها اثر آن را کمرنگ تر می‌کنند. به این معنا که مشابه آثار انگشت، این پوشش‌ها نیز سبب شکست نور می‌شوند. این پوشش‌ها بسیار نازک اند، به طوری که اگر بر روی فولاد استفتده شده باشند، می‌توان به سادگی قطعهٔ فولادی را خم و راست کرد، بدون اینکه پوشش یاد شده دچار شکستگی، خرد شدگی و آسیب‌های دیگر شود.

قابل ذکر است که شرکت توان تولید انواع نانو پوشش محافظ استیل استنلس را دارا می باشد. از جمله این خواص می توان به موارد زیر اشاره

کرد:

  نانو پوشش محافظ استیل ضدسایش,نانو پوشش استیل ضد زنگ و اکسید شدن,نانو پوشش استیل ضد آب و لک,نانو پوشش استیل ضد حساسیت,نانو پوشش ضد اثر انگشت

ضد آب نانو استیل / نانو استیل ضد زنگ / نانو استیل ضد اثر انگشت

error: Content is protected !!