نانو گرافیت
دی ۳, ۱۳۹۴
کاشی و سرامیک آنتی باکتریال نانو
دی ۳, ۱۳۹۴

ضد آب کننده نانو سنگ , بتن, آجر و گچ چیست؟

نانو پوشش ضد آب کننده یکی از شاخه های نانو تکنولوژی می باشد که به دو صورت سطحی و ملاتی قابل استفاده می باشد. برای نمای ساختمان های سنگی و آجری برای ضد آب کردن و جلوگیری از شوره زدن به صورت سطحی استفاده می شود .برای بتن و گچ بسته به پروژه معمولا به صورت ملات استفاده می شود.

تغییرات ظاهری:

در حالت کلی این محلول هیچ گونه تغییری در ظاهر سطح به وجود نمی آورد ولی درصورت تمایل شما می توانید براقیت ،شفافیت و مات بودن سطح را انتخاب کنید.برای این کار کافیست به هنگام سفارش نوع تغییر ظاهر را با کارشناسان مرتبط در میان بگذارید.

ماندگاری:

ماده ضد آب کننده ساخت آریازون که به صورت غلیظ ارائه می شود با بهره گیری از فناوری نانو در ابعاد نانو با سطح مصالح واکنش داده و پیوند بسیار قوی ای برقرار می کند و همچنین در برابر نور خورشید مقاوم می باشد و برای مدت طولانی (عمر مفید ۱۰ سال ) بر روی نمای ساختمان به طور سالم باقی می ماند و از نمای ساختمان محافظت می کند.

از جمله خواص ویژه در مقایسه با محصولات مشابه بازار:

  • مقاوم در برابر باران های اسیدی و قلیایی قابل توجه در کلان شهر ها
  • عدم پوسته پوسته شدن در نمای ساختمان (بر خلاف رزین های بازار)
  • قابل انتخاب تغییرات ظاهری در استفاده به صورت سطحی
  • سهولت در اجرا بدون نیاز به تخصص
  • افزایش مقاومت برشی ،فشاری در استفاده به صورت ملات در بتن و گچ

 

قابل ذکر است این محصول به صورت سفارشی مخصوص پروژه شما طراحی می شود.این شرکت توان تولید محصولات سفارشی شما را دارا می باشد.

آخرین کلمات سرچ شده این محصول در سایت:

رزین ضد آب سنگ,ماده ضد آب کننده بتن,نانو پوشش ضد آب کننده بتن و سنگ,ضد آب کننده بتن,مواد ضد آب بتن, ضد آب کننده بتن,ضد آب کننده گچ,ضد آب کننده نانو,ضد آب نانو,ضد آب سازی  

error: Content is protected !!