آبگریز شیشه حمام و آبنما
دی ۳, ۱۳۹۴
پاک کننده چسب ۱۲۳
دی ۳, ۱۳۹۴

ضد بخار شیشه نانو پوشش دائمی چیست؟

همواره بخار گرفتن سطح شیشه یکی از مضرات استفاده از شیشه در برخی مکان ها یا کاربرد ها مانند : استفاده در حمام و سرویس ، استفاده در سنا و مکان ها بخار گیر صنعتی، استفاده در عینک ها و …می باشد.برای این کار شما می توانید از محلول های ضد مه و بخار شیشه آریازون استفاده کنید.

 

روش استفاده:

برای استفاده ابتدا سطح شیشه را از هر گونه چربی و کثیفی پاک کنید . سپس محلول نانو پوشش دائمی ضد مه و بخار را بر روی شیشه اسپری کرده سپس با دستمال کم جذب آن را بر روی سطح پخش کنید . بعد از خشک شدن سطح شما به شدت ضد بخار و ضد مه می شود. به گونه ای که این پوشش با بخار داغ ۱۰۰درجه نیز از بین نمی رود.

نحوه عمل کرد نانو پوشش دائمی:

برای اینکه شما نتوانید  بخار یا مه بر روی سطح شیشه یا سایر سطوح را ببینید می بایست از تشکیل قطرات ریز آب بر روی سطح جلوگیری کنید. برای این کار می بایست سطح را آبدوست کنید که محلول طراحی شده توسط آریازون در ابعاد نانو طراحی شده است و با بهره گیری از فناوری نانو سطح را به شدت آبدوست می کند و به دلیل واکنش دادن محلول با سطح در ابعاد نانو به صورت دائمی ضد مه و بخار می کند.

از مزایای ویژه این پوشش در مقایسه با سایر ضد بخار و ضد مه ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم پاک شدن پوشش بعد از اسپری کردن
  • مقاوم در برابر مواد شوینده
  • مقاوم در بخار ۱۰۰ درجه در مکان های صنعتی و سنا ها
  • بهداشتی بودن آن برای استفاده در مکان های مانند حمام و سرویس ها و عینک شنا ها
  • کاملا به صرفه و اقتصادی

 


آخرین کلمات سرچ شده در این پست:

اسپری ضد بخار ماشین ,بخار شیشه ماشین, بخار شیشه,ضد بخار عینک شنا,اسپری ضد بخار,اسپری ضد بخار عینک شنا,اسپری ضد بخار شیشه,اسپری ضد بخار  اتومبیل,محلول ضد بخار,ضد مه شیشه,ضد مه گرفتگی,عینک ضد مه,اسپری ضد مه

error: Content is protected !!