رنگ چوب ضد آب نانو | ماندگارترین رنگ چوب ArteK

باریسول – سقف کشسان – فرم های سه بعدی
دی ۳, ۱۳۹۴
نانو آبگریز ضد آب و لک شیشه
دی ۴, ۱۳۹۴

رنگ چوب ضد آب ARTEK | رنگ مخصوص چوب | رنگ جذبی چوب

مقدمه:

همواره چوب یکی از رایج ترین و کاربردی ترین مصالح مورد استفاده در انواع پروژه های مختلف می باشد. اما به دلیل آسیب پذیر بودن آن استفاده از آن را برای برخی پروژه ها محدود می کند؛ که می توان به آسیب پذیر بودن آن به آب و رطوبت اشاره کرد. در کشور ما نیز برای جلوگیری از آسیب دیدن چوب راهکار های مختلفی را ارائه کرده اند ( استفاده از رزین های پایه روغنی و آبی، پلی استرها و پلی اورتان ها و … )  ولی همواره مشکلاتی مانند: پوسته پوسته شدن؛ نفوذ آب و رطوبت به عمق چوب؛ رشد قارچ و باکتری در چوب و … به وجود می آید. برای جلوگیری از این مشکل استفاده از پوشش های نانو بسیار کاربردی و قابل توصیه می باشد.

رنگ چوب

  معرفی رنگ چوب ضد آب و رطوبت … :

نانو رنگ چوب ضدآب شرکت که برای انواع چوب با کاربردهای مختلف طراحی شده است؛ در ابعاد نانو طراحی شده است به گونه ای که در هنگام استفاده با سطح در ابعاد نانو واکنش داده که نتیجه ی آن عدم پوسته شدن و ماندگاری طولانی مدت می باشد. از جمله مزیت های محصول میتوان به سفارشی بودن آن اشاره کرد؛ که مصرف کننده بسته به پروژه و خاصیت های مورد نظر خود می تواند محلول ( محصول ) خود را سفارش دهد.

رنگ چوب

 رنگ چوب ضد آبپوشش رنگ ضد آباسپری ضد آب برای چوبفروش رنگ ضد آبقیمت رنگ ضد آبقیمت چوب ضد آبچگونه چوب را ضد آب کنیمرنگ ضد آب نما,پوشش رنگ ضد آبقیمت رنگ ضد آبرنگ ضد آب نمافروش رنگ ضد آبرنگ ضد آب چوبرنگ ضد رطوبترنگ های ضد ابقیمت رنگ های ضد آب چوب,  اسپری ضد آب برای چوبعایق ضد آب چوبمحلول ضد آب کننده چوبچگونه چوب را ضد آب کنیمقیمت رنگ ضد آب چوبقیمت نانو پوشش چوبرنگ چوب ضد آبقیمت رنگ های ضد آب چوبروش ضد اب كردن چوب,


از ویژگی های بارز محصول:

  • عدم پوسته شدن پوشش در کاربردهای مختلف:

یکی از مشکلات رایج پوسته شدن پوشش می باشد که نور خورشید ( UV ) باعث پوسته شدن یا ورقه شدن لایه های رنگی می شود. این محصول دارای پودرهای مخصوص نانو می باشد که پوشش را در برابر این تابش محافظت می کند.

  • عدم کور کردن سطح چوب ( حفظ تنفس چوب ):

معمولا به دلیل استفاده از سیلر و کیلر در پوشش های چوب به اصطلاح چشمه های چوب را کور می کنند که این امر باعث می شود رطوبت داخل چوب نتواند به خارج راه پیدا کند. در نتیجه به دلیل فشار بخار آب؛ پدیده ی ترک خوردن یا موج برداشتن در چوب اتفاق می افتد. رنگ چوب ضدآب آریازون علاوه براین که چوب را ضد آب و رطوبت می کند؛ این توانایی را ایجاد می کند که بخار آب داخل چوب بتواند به راحتی از داخل چوب به بیرون حرکت کند. به این خاصیت، خاصیت تنفس پذیری چوب گویند.

  • انتخاب تغییرات ظاهری چوب:

مصرف کننده می تواند برای پروژه ها و چوب های مختلف؛ تغییر رنگ چوب ضدآب ترکیبی و متفاوتی را انتخاب کند. از جمله ی این تغییرات میتوان به مات بودن ، شفاف بودن ، براق بودن و یا ترکیبی از سه ظاهر را داشته باشد. علاوه بر این امکان تغییر رنگ سطح به گردویی ، فندوقی و … نیز می باشد.

  • تک جزئی بودن محصول در حین چند خاصیت بودن آن:

بیشتر محصولات مورد استفاده در این صنعت دو جزئی و سه جزئی می باشند و در صورت ترکیب محدودیت زمانی در استفاده دارند. اما محصولات رنگ چوب ضدآب ارائه شده این شرکت که بر پایه نانو ذرات طراحی شده است. تک جزئی می باشند و تا دوسال قابل نگهداری در انبار می باشند.

رنگ چوب

 فروش رنگ چوبقیمت رنگ چوب قیمت رنگ فوری چوبفروش اینترنتی چوب خامرنگ سفید مخصوص چوبنمایندگی رنگ رنگ پوششی چوبرنگ فوری مخصوص چوببهترین روغن برای چوب,  رنگ چوب فندقیرنگ چوب شاپانانواع رنگ چوبرنگ مناسب برای چوبجوهر رنگ چوبرنگ مخصوص چوب چیسترنگ پلی استر چوبرنگ فوری مخصوص چوبتغییر رنگ وسایل چوبی اسپری رنگ چوبخرید اسپری رنگ چوباسپری رنگ برای فلزنحوه استفاده از اسپری رنگانواع اسپری رنگرنگ كردن وسايل چوبي در خانهاسپری رنگ روغنیرنگ كردن چوب رنگ شدهرنگ اسپری,  رنگ مخصوص چوب چیسترنگهای مخصوص چوبرنگ فوری مخصوص چوبرنگ سفید مخصوص چوبقیمت رنگ مخصوص چوبرنگ چوب شاپان, فروش رنگ چوبجوهر رنگ چوبرنگ مناسب برای چوبرنگ پلی استر چوبرنگ پلی استر سفیدقیمت رنگ پلی استرانواع رنگ چوبتمام پلی استرجوهر رنگ چوبرنگ مناسب برای چوبرنگ مخصوص چوب چیسترنگ فوری مخصوص چوب انواع رنگ چوبانواع رنگ چوب مبلمانرنگ چوب شاپانجوهر رنگ چوبرنگ فوری مخصوص چوبقیمت رنگ فوری چوبفروش رنگ چوبقیمت رنگ مخصوص چوبرنگ سفید مخصوص چوب رنگ چوب شاپانانواع رنگ چوبجوهر رنگ چوبخرید رنگ شاپانرنگ مناسب برای چوبرنگ پلی استر چوبرنگ مخصوص چوب چیسترنگ چوب فندقیطريقه رنگ كردن درب چوبي,  جوهر رنگ چوبجوهر چوب چیستقیمت رنگ جوهریجوهر چوب ویتانورنگ تاباقیمت رنگ جوهری چوبرنگهای جوهریجوهر رنگ زرفامرنگ چوب شاپانانواع رنگ چوبرنگ چوب شاپانجوهر رنگ چوبفروش رنگ چوبرنگ چوب فندقیاسپری رنگ چوبرنگ مخصوص چوب چیسترنگ پلی استر چوب


برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید

۰۲۱-۸۸۵۶۶۵۱۶

error: Content is protected !!