پارچه مبلی ضد آب نانو | نانو ضد آب و لک پارچه مبلی

ضد آب و لک روتختی و بالش
دی ۳, ۱۳۹۴
نانو آنتی باکتریال پارچه
دی ۳, ۱۳۹۴

پارچه مبلی ضد آب و لک نانو چیست؟

نانو محلول آبگریز و ضد آب و لک مبل

مقدمه:

کاناپه‌ها برای لمیدن و خواباندن دست، بازو و کمر طراحی و ساخته می‌شوند. بیشتر این نوع اسباب دارای دسته‌هایی هستند که در دو طرف آن و برای استراحت و جاگیری دست‌ها به کار می‌روند. پس در طول روز یکی از وسایلی که در خانه انسان با آن سروکار دارد مبلمان یک منزل می باشد. با توجه به این توضیحات نگهداری از آن در برابر لکه شدن و تمیز نگه داشتن آن امر مهمی است که باید به آن توجه شود.

با توجه به توضیحات بالا و توضیحات ارائه شده در ” نانو آبگریز و ضد آب و لک پارچه ” ( کلیک کنید)

پیشنهاد ما به شما:

مصرف کننده گرامی میتوان این نانو محلول بر روی پارچه مبل در دو حالت : ۱- نصب شده ۲- نصب نشده؛  استفاده کند. بگونه ای که اگر پارچه مبل نصب شده است ( بصرفه ترین حالت )  بدون نیاز به کندن و جابجایی پارچه مبل ( برخلاف محصولات مشابه ) با اعمال محلول بر روی پارچه مبل آنرا آبگریز و ضد آب و لک کند و بعد از مدت کوتاهی از آن استفاده کند ( چند ساعت ).

در صورت نصب نبودن پارچه مبل با استفاده از روش های بهینه ( مخصوص تولید کنندگان ) پارچه خود را آبگریز و ضد آب و لک کنند. انواع نحوه ی اجرا را با توجه به نوع پارچه و محل اجرا را از کارشناسان مربوطه بخواهید.

توجه !

محلول های نانو در بازار به دلیل استفاده از ذرات در ابعاد درشت تر ( برای سود بیشتر ) بعد از خشک شدن محلول لکه های سفیدی بر روی پارچه برجای می گذارند و خاصیت آبگریز و ضد آب و لک پارچه با شست و شو از بین می روند. اما ما در طراحی این محصول در مقیاس نانو متریک کار کرده ایم و قابل شست و شو می باشد و برای مصرف کنندگان خانگی و صنعتی کاملا اقتصادی می باشد. پارچه مبلی ضد آب و لک نانو | پارچه مبلی ضد آب نانو | نانو کردن پارچه مبلی ضد آب و لک | محلول نانو ضد آب و لک پارچه مبلی | مبل نانو ضد لک | ضد آب و لک نانو مبل پارچه | پارچه مبلی

شما می توانید در بخش محصولات مرتبط محصول خود را انتخاب کنید.

error: Content is protected !!